Sport

VIII klasowy Turniej w piłce nożnej halowej o przechodni puchar dyrektora Zespołu Szkół im. Emilii Sczanieckiej w Pniewach Wyróżniony

06.02.2016r. nauczyciele wychowania fizycznego zorganizowali ósmy rok z rzędu klasowy turniej piłki nożnej halowej o Przechodni Puchar Dyrektora Zespołu Szkół.

W turnieju wystąpiło 12 reprezentacji klasowych , które rozgrywały mecze w dwóch grupach 6 zespołowych. 

Ogółem rozegrano 30 meczy w grupach, z których po dwie najlepsze wywalczyły awans do półfinałów . W pierwszym półfinale klasa 2a wielozawodowa przegrała z klasą 2 i 3 technikum logistycznego po rzutach karnych 3:4 (1:1).W drugim półfinale klasa 1a technikum logistycznego wygrała z klasą 4 technikum logistycznego 3:0. W meczu o trzecie miejsce klasa 4 technikum logistyczne pokonała klasę 2a wielozawodową 2:1. W wielkim finale klasa 1a technikum logistyczne pokonało po rzutach karnych klasę 2 i 3 technikum logistycznego 3:1 (0:0)W turnieju wystąpiło ponad 60 zawodników , strzelono 64 bramki . Puchar w tym roku powędrował do klasy I a technikum logistycznego, która wystąpiła w składzie : DAWID DYMEK, PAWEŁ HIRSZFELD, SZYMON ŁUCZAK, BARTOSZ KUBIAK, MIKOŁAJ RYSICKI, KACPER KUBIK, SZYMON ZIELONACKI. Królem strzelców z dziesięcioma bramkami został DAWID KAWCZYŃSKI( IV technikum ).

KLASYFIKACJA KOŃCOWA

I miejsce - I A TECHNIKUM LOGISTYCZNE

II miejsce - II i III TECHNIKUM LOGISTYCZNE

III miejsce - IV TECHNIKUM LOGISTYCZNE

IV miejsce - II A WIELOZAWODOWA

V miejsce - II B LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE

VI miejsce - III A LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE
VII miejsce - I B LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE

VIII miejsce – I A LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE

 

IX miejsce – I B WIELOZAWODOWA

X miejsce – II B WIELOZAWODOWA

XI miejsce – I B TECHNIKUM LOGISTYCZNE

XII miejsce – III WIELOZAWODOWA

Łukasz Szofer

Ostatnio zmienianyponiedziałek, 22 luty 2016 01:28