Wydarzenia kulturalne

Kabaretowo w auli

9 lutego 2018 r. wieczorem w auli LO było tłoczno i głośno. Po raz trzeci walentynkowe pary, licealiści, nauczyciele, mieszkańcy Pniew i nie tylko,.. zasiedli na widowni (wypełniając ją po brzegi (!)) i przez godzinę doskonale bawili się na Walentynkowym Wieczorze Kabaretowym.
Absolwenci LO, uczennice i uczniowie, którzy przedstawili scenki, stanęli na wysokości zadania. Było śmiesznie, swobodnie, na temat :)

Steniu Przewoźny, który od początku tych walentynkowych spotkań czuwa nad całością programu, jest reżyserem, w tym roku zaproponował publiczności kilka swoich autorskich skeczy i kolejny raz wcielił się w rolę nie mającego sobie rónych konferansjera.

Tradycyjnie -program rozpoczęła piosenka Janusza Kaczmarka - absolwenta naszego liceum i twórcy kabaretu Elita z Wrocławia, zagrana przez pana Szymona Krawczyka i zaśpiewana przez Miłosza Lobę i Stanisława Przewoźnego.
Po niej na scenie zagościły Asia Czapczyk i Basia Bryłka z klasy IIc oraz Dawid Bosy, Dawid Synoradzki z IIa, a także pierwszaki: Mateusz Młynarski z Ia i Maciej Hała z Ic. Poszli na całość ( maja młodzi dystans do siebie :)), czego dowodem były niesłabnące długo brawa...

Więcej zdjęć Zofii Bryłki - w rozwinięciu artykułu :)