NSG 2014 za nami

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Dwunaste spotkanie absolwentów, uczniów i przyjaciół naszej szkoły na wspólnym ognisku, śpiewie,
wpatrywaniu się w niebo, z którego w tym czasie szczególnie obficie spadają gwiazdy, a także
cmokaniu nad niewymownie smakowitym plackiem, który w tym roku (nie żeby inaczej niż w latach
poprzednich;)) upiekła dla nas nieoceniona Mama Maksa, zaliczyć należy do... udanych:)
To niezwykłe zjawisko, jakim jest Noc Spadających Gwiazd w Zamorzu, przyciągnęło w tym roku blisko 50 osób (47 dokładnie + jedno w brzuszku mamusi:)).
I choć niebo było zasnute, a o 3.00 zaczął padać deszcz - rozbijanie o tej porze namiotów, długie w nich rozmowy oraz świt na spokojnej plaży zrekompensowały te niedogodności.

W tym roku na NSG pojawiły się już małżeńskie pary tych, którzy 12 lat temu pełni entuzjazmu (jak teraz obecni licealiści) zbierali chrust, dokładali do ognia, grali na gitarach, zdzierali gardła śpiewając klasykę SDM-u. I... co ciekawe... nadal to robili!

Atmosfera swoistej wspólnoty absolwentów i uczniów naszego LO (oraz przyjaciół szkoły, którzy z pewnością chcieliby do niej chodzić, ale los pokierował inaczej;)) jest na tyle niezwykła, że chce się ją poczuć. Wakacyjny sierpień to po prostu miesiąc, w którym musi być taka Noc :)

Jeśli macie swoje zdjęcia - przyślijcie proszę na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Zdjęcia Justyny są do obejrzenia tutaj: naszepniewy.com.pl

pprof