advert 1
advert 2
advert 3

Ostatnie komentarze

RSS
Psze pani, co ja pacze?

Stałem za szybą tyle lat. Paczyłem na ten szkolny świat z perspektywy pczećsionka, asz tu nagle... biorą, tarmoszą, pszenoszą, dźwigają na lampę, chowają pod choinkę i do donitszki... Co ja pacze, to jestem gdzie ińdziej... A dziś do tego-dostałem rozdwojenia jaźni! Jest nas dwóch!! Czy to się kiedyś skończy?!?
***
Nooo, tegom się nie spodziewał...
Wigilia mojej klasy asz tu naras... z lampy, na której od jakiegoś czasu siedzę (wraz z tym drugim) paczę i widzę piękną, długonogą, zadbaną, śliczną, stylową czarnulkę! To czeba zobaczyć samemu - okazja będzie w pierszym tygodniu nowego roku, w siedemnascce. Warto!!!

***
Ledwie parę dni nowego roku, a koty w siedemnascce się mnożą na potęgę. Ja s tym drugim siedzimy niby grzecznie na lampie (i kto nas ruszy?;p Maturzyści wreście odpuścili), ale na parapecie oprócz fotki czarnulki w ramce pojawia się każdego dnia przychówek. I Jak to się dzieje? Nik nie wie, nik nie widzi, tylko jedna z klas o skrzywieniu matematycznym dziwnie się podśmiechuje... Czy może mieć to związek ze sprawą?

Cdn...
(może w komentarzach?)

 

Komentarze  

 
+3 # co ja pacze? :3Z - koleżanka kota 2011-12-19 20:01
Kocie ! My Cie po prostu uwolniliśmy ! (a przy okazji bawimy sie z p.prof :3)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+3 # :3Z 2011-12-19 20:11
http://kwejk.pl/obrazek/751326
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+4 # co ja pacze?Cojapaczysława 2011-12-19 20:31
koty -ŁĄCZMY SIĘ! :D
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # :paPACZ 2011-12-19 20:51
Czy aby nie wypaczone to pomysły? :P
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # co ja pacze??xyz 2011-12-19 21:04
może będą następne????
Koty, do szkoły, klasa 17 w LO !!!!!!!! :D :lol: :-) ;-) 8) :roll:
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # :)R 2011-12-19 21:40
hmmmmmmmmmmmmmm fajna sprawa :) można by rzec, iż niektórzy mają kota na punkcie kota, a teraz to już właściwie kotów:)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # kociakcojAPACZ 2011-12-19 21:51
jestem za znalezieniem więcej tych co paczą! :D
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+5 # kociakcojAPACZ 2011-12-19 21:54
czyżby nasze lo zaczęło wyznawać cojapaczanizm? :D
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+2 # róbmy mu zdjęcia!aPACZ 2011-12-20 19:48
a moze by tak zrobić mu jaieś zdjecie np. w paprotce? albo na lampie jeśli jeszcze tam jest;p
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+7 # RE: róbmy mu zdjęcia!cojAPACZ 2011-12-20 21:06
na lampie aktualnie znajdują się obydwa koty!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 

Dodaj komentarz

Redakcja lo.pniewy.net chce utrzymywać komentarze na minimalnym poziomie, który sobie założyła, dlatego wprowadziliśmy pewne zasady komentowania.
1. Komentarze do wpisów są przez nas moderowane, więc nie pojawiają się automatycznie po wysłaniu. Ma to na celu wyeliminowanie spamu oraz opinii zawierających niecenzuralne treści, obrażających redakcję i innych czytelników serwisu.
2. Wszystkie komentarze sprawdzane są przez filtr antyspamowy, zwłaszcza, jeśli w ich treści znajdują się linki oraz słowa zakazane. Filtr ten może zatrzymać Twój komentarz w celu moderacji. Jeśli komentarz będzie typowym spamem, nie zostanie opublikowany.
3. W celu dodania komentarza użytkownik musi podać swój nick i adres e-mail. Adresy e-mail dostępne są do wglądu tylko i wyłącznie administratorowi i właścicielowi strony. Ich dostęp jest chroniony zarówno przed innymi użytkownikami jak i robotami indeksującymi wyszukiwarek internetowych. Adresy te nie są również publikowane na żadnej stronie tego serwisu.
4. Adres e-mail powinien być poprawny i funkcjonalny, aby umożliwić kontakt administratorowi serwisu z jego autorem.
5. Właścicielem praw autorskich komentarza jest jego autor, który tym samym przyznaje prawo do jego publikacji przez stronę lo.pniewy.net.
6. Pod postami komentujemy tylko ich treść merytoryczną. Jeśli zauważycie błąd językowy na stronie lub w jej działaniu, zgłaszajcie ten fakt na adres administrator@lo.pniewy.net. Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. Można też wypełnić formularz Kontakt.
7. Administratorzy serwisu nie ponoszą odpowiedzialności za treści publikowane przez czytelników przez system komentarzy - za treści te odpowiada tylko i wyłącznie autor komentarza.
8. Osoby zarejestrowane na stronie lo.pniewy.net nie mają konieczności wpisywania kodu antyspamowego oraz nie widzą tego regulaminu. Uzyskują tez dodatkowe możliwości.


Kod antysapmowy
Odśwież